Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj ) Kanał IRC ·

14 Stron V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic
Ulubiony Starter
Jaki jest wasz ulubiony starter z 4 generacji ?
Jaki jest wasz ulubiony starter z 4 generacji ?
Turwig [ 300 ] ** [37.17%]
Chimchar [ 280 ] ** [34.70%]
Piplup [ 227 ] ** [28.13%]
Łącznie oddanych głosów: 687
Goście nie mogą głosować 
hari3
post czw, 30 cze 2011 - 22:01
Post #261

Grupa: Użytkownicy
Rare Candy: 0

TURTWIG - bardzo dobry starter. Jego trzecia forma robi wrażenie. Typ ziemny ma też swoje zalety. Siła i defensywa.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Ryoichi
post czw, 30 cze 2011 - 23:37
Post #262

Wybrałem Turtwiga. Jego ostatnia ewolucja jest ciekawa, ale równie dobrze mogłem wybrać Chimchara - również końcowa ewolucja jest dobra, lecz Torterra ma lekką przewagę. biggrin.gif

+Quote Post
Chinchou
post pią, 01 lip 2011 - 19:56
Post #263

...

Wybrałam piplupa.
Jest silny( blush.gif ) i ma super wygląd.
Do tego jego ostatnie evo ma fajne połączenie.

--------------------
Króliczki od Agamy
---------
Mój Fan Fick!
---------
Mój Fan Art!
---------
user posted image
--------
user posted image - ze wsparciem Mozilla Firefox
--------
user posted image

+Quote Post
gyhymyhy
post sob, 02 lip 2011 - 15:31
Post #264

Zaczynam po raz kolejny Platinum i nie zastanawiam się, jakiego startera wziąć.

Turtwig jest najlepszy. Jako finalna forma - Torterra - poznaje bardzo silne ataki, m. in. Earthquake ( nie marnujemy TM'a ) lub Crunch. Co prawda ma 4x słabość na ataki lodowe, jednakże możliwość nauczenia się Stone Edge'a rozwiązuje ten kłopot.

Chimchar również jest niezły. W czwartej generacji brakuje mi dobrego ognistego Pokemona, a Infernape ma bardzo duży potencjał. Ciekawa kombinacja typów oraz ciekawy wygląd.

Piplup natomiast jest bardzo... słodki, Prinplup nie podoba mi się z wyglądu, a Empoleon może ma ciekawe zestawienie typów, ale wydaje mi się nieco spasiony... :)

--------------------

[center]Dexa robię, jakby co.[/center]

+Quote Post
Qwest
post czw, 14 lip 2011 - 18:26
Post #265

Rare Candy: 3
Kontakt: ~ na pw ~

Co prawda wypowiadałam się już w tym temacie wcześniej, jednak przez te trzy lata miałam okazję wypróbować wszystkie startery i wgłębić się bardziej w gry IV generacji, w związku z czym nie jestem już takim laikiem, jak kiedyś.

A wybór oczywiście niezmiennie pada na Chimchara. Nie ma co - rozwalił mi połowę przeciwników w grze, a to coś znaczy. Może i ma mało oryginalne połączenie typów, jednak nie przeszkadza mi to - zresztą, ja tego kurczaka, Torchika, nigdy nie lubiłam. Poza tym - wielka przydatność: w D/P/Pt nie ma fajnych ognistych pokemonów (Magmortar jest paskudny, a Ponyty nie lubię), podczas gdy dla pozostałych starterów można znaleźć godne odpowiedniki (Roserade, Gastrodon, Floatzel).
Poza tym ma najprzyjemniejszy dla oka wygląd: Chimchar jest dobry (uwielbiam małpy), Monferno przeepicki, natomiast Infernape... Na początku nie lubiłam jego płonącej grzywy, teraz się przyzwyczaiłam i już mi aż tak bardzo nie przeszkadza.
No i Chimchar jest jedynym starterem z Sinnoh, którego anime nie zdołało spieprzyć _^_

Na drugim miejscu postawiłabym Turtwiga. Pomimo nieciekawego wyglądu, doceniam jego połączenie typów i naturalny moveset, dzięki którym można zrobić z niego całkiem niezłego wymiatacza (Crunch, Earthquake, Leaf Storm i wiele, wiele innych). Nie zagłosowałam jednak na niego, ponieważ Chimchar bardziej podoba mi się z wyglądu, w grze jest wiele innych godnych uwagi trawiastych pokemonów, oraz... Cóż, moją domeną jest Atak i Szybkość. Niezbyt umiem się obchodzić z tak zwanymi "tankami".

Najgorzej prezentuje się Piplup. Pierwsza forma jest zbyt przesłodzona, druga - dla odmiany - obleśna, jedynie Empoleon się jako-tako prezentuje (i ma dość unikalne połączenie typów). Nie zmienia to jednak faktu, że ataki jakich się uczy są... Po prostu słabe. Dodatkowo anime zaniżyło moją ocenę tego pokemona, dając mu beznadziejny charakter.

Podsumowując: niezmiennie Chimchar.

--------------------

+Quote Post
Meta Knight
post czw, 14 lip 2011 - 19:18
Post #266

Moim zdaniem wygrał Chimchar ponieważ:
- Lubię jego ewolucję.
- Jest silny
- Fire- Fight( które nie powinno być w V generacji )
- Wygląd
- Infernape rozwala Empoleona jak chcę.

--------------------

+Quote Post
Damashi
post sob, 10 wrz 2011 - 20:59
Post #267

Jestem niezawodolony twoim zachowaniem...

Moim najlepszym i najbardziej zaufanym starterem jest Turtwig.
Ponieważ ma ciekawy wygląd wszystkich trzech formom. Zna potężne ataki takie jak Earthquake, Leaf Storm itp. I jest lajlepszym trawiastym pokemonem w sinnoh, bo inne nie przypadły mi do gustu (Nieciekawy wygląd lub słabe ataki).No i najciekawsze jest to, że jak ewoluuję do Torterry i nauczę go Wood Hammer, to jest misztrzem koksów.

--------------------
user posted imageuser posted image
To są odznaki, który główny bohater zdobył

user posted image
user posted image

Lubię Wakfu
user posted image

+Quote Post
Glaceon&Leafeon
post pon, 12 wrz 2011 - 19:04
Post #268

Trenerka Eevee

Piplup. Bo tak. Jest strasznie fajny i ma ładny wygląd. Żółw nie jest zły, ale mała szybkość, a ja lubie pokemony-rakiety xD. Małpka... No... Też średnio. (Prócz cindaquila) nigdy nie miałam, i mieć nie będę. Nie podobają mi się, i już.

+Quote Post
Fifek
post pon, 24 paź 2011 - 18:06
Post #269

I Lol'd
Kontakt: GG: 12886750

Tak szczerze, Startery z D/P/Pt według mnie są fatalne, najgorsza generacja, ani jeden mi się nie podoba. Taki na przykład Piplup, "złamas" chodzący na dwóch płetwach (czy nogach?), niedobrze mi się robiło, patrząc na jego wygląd, a w szczególności zachowanie w anime.

Chimchar też nie. Źle mi się kojarzy. W grze wcale słaby nie był, jednakże i tak mnie się nie podoba i następny raz go już nie wybiorę.

Mój wybór pada na Turtwig'a, gdyż nie mogę o nim nic takiego powiedzieć. Nie znaczy to jednak, że ma się czym pochwalić, wręcz przeciwnie.

--------------------
user posted image

+Quote Post
damian000514
post sob, 03 gru 2011 - 20:51
Post #270

Sky Shaymin ^_^

Głos na Chimchar, ponieważ nastepne evo to typy Walka / Ogien - nastepca Blazikena (zawsze bralem Blazikena w Ruby / Sapphire / Emerald). Fajny z wygladu jest i ma dobre ataki, staty.

--------------------
Mój team Pokemon Black (2 konsolki kolegi, czasem mi daje pograć, lecz ja prawie wszystko expiłem) :

- Haxorus Lv. 68

- Spiritomb Lv. 72

- Emboar Lv. 71

- Torterra Lv. 67

- Unfezant Lv. 70

- Kyurem Lv. 76

---------------------

Nie spamuj, nie offtopuj,ale ... - UŻYWAJ OPCJI ZMIEŃ !!!

---------------------

Jestem nowy, gdyby były jakieś zastzeżenia to pisać mi na PW.

+Quote Post
Miku121
post pon, 09 kwi 2012 - 21:42
Post #271

Piplup bo jest taki słodki a ja go ciągle (może nie ciągle ale często) do pokazów pokemon na Turtwiga czy jakoś tak to może jeszcze ale na Chimchara to nie nie dość że trudno się go się trenuje to jego ewolucje są obleśne

+Quote Post
filip110
post pon, 07 maj 2012 - 19:33
Post #272

Link and Pikachu!

Ja jestem za Piplupem. ( Ze względu na typ! wink.gif )

--------------------

+Quote Post
Amexo
post wto, 08 maj 2012 - 17:16
Post #273

Shiny Poochyena

Ja osobiście wybrałem do gry Piplupa. Dlaczego?
1. Jest to pokemon wodny, a jego ostatnia ewolucja jest wodno - stalowa.
2. Przydaje się w walce z:
Pierwszym i szóstym liderem sali,
Flintem z E4.
3. Jest szybki w treningu. Łatwo było wytrenować go na 100lv.

--------------------
[center]user posted imageuser posted imageuser posted image

Proszę o klikanie, Thank You ^^[/center]

+Quote Post
Daqnny
post śro, 09 maj 2012 - 13:56
Post #274

Chimchar, za ostatnie evo, które (dobrze trenowane) potrafi zmieść praktycznie całą ligę. I oczywiście za wygląd tongue.gif

--------------------
Pokemon Black
user posted image "King" user posted image "CrazyFrog" user posted image "Limited"user posted image "Dragonna"user posted image "Ptaszek"user posted image"Balunio"
Pokemon Platinum
user posted image "FirKong"user posted image "Flower"user posted image "El Extra"

user posted image "Jajcarz"user posted image "Swiniak"user posted image "Bronzowy"

+Quote Post
Crazypawlak
post śro, 20 mar 2013 - 22:32
Post #275

Kontakt: 6822135 GG, Ostatnio bardzo żadko uzywane

A ja powiem Wam że napewno może to być zaskakujące ale Turtwig !!!
Pewnie że najbardziej lubie Piplupa, jednak tym razem chce sie wypowiedziec nie odnosnie anime tylko w grze.

Piplup w grze niestety nie moze być moim ulubiencem poniewaz chyba bym musiał być bez serca jakbym pozwolił mu paskudnie ewoluować, a trzymajac go cały czas w formie pierwszej mam ładnie wyglądającego cudnego pokemona który w walce niestety troszkę odstaje.

Chimchar... no powiem Wam jednak że zawiodłem sie. Nwm jak to wychodziło jednaj pani co wyżej wypowiadała sie o tym że wyżynator z Infernape'a jest. Ja akurat mam co do niego złe wspomienia bo czesto nie stawał na wysokosci zadania. nie mam jakos w stylu expienia pokemonów do poteznego lvlu tylko staram sie naturalnie nie wracac do trawy kilkanascie razy tylko po to by troszkę nabic lvl wiec walki z liderami zazwyczaj u mnie wyglądają tak że mamy podobne lvle. A infernape nie pokazywał niestety klasy

Jednak Turtwig zagiął mnie. Roslinny starter zawsze kojarzył mi sie niestety z brakiem siły (Treeco wyjątek) Jednak Turtwig jakos sobie radził, Grottle był taki sobie ale jak urósł do Torterry... o kurde. Niesamowita siła i wytrzymałosc. Earthquake na 32 lvlu. Jakos miałem wrazenie ze tez jakos szybko poziom mu skakał w górę. naprawde niesamowite wrazenie na mnie zrobił

Tak wiec jesli chodzi o pierwszą formę to 3 pkt dla Piplupa, 2 pkt dla Turtwiga, 1 dla Chimchara
2. forma 3 pkt. dla Grottle, 2 pkt dla Monferno, 1 (a nawet -1,) dla Prinplupa
3.forma 3 pkt dla Torterry, 2 dla Infernape'a, 1 dla Empoleona

Total.: Turtwig 8, Chimchar 5, Piplup 5 ale z wielkim minusem przez Prinplupa

--------------------
user posted image

+Quote Post
Tenshi93
post wto, 29 lip 2014 - 15:22
Post #276

Bez wahania : Pingwin.
PIerwszy gym- ataki wodne, bez problemów. W drugim jak go nauczyć peck, czy pluck, to też sobie poradzi. Trzeci, bez problemów, chyba, że Lucario. Dałabym radę bez problemów ułozyć mu moveset i tak, by całkiem zmniejszyć jego słabości.
Turtwigiem jakoś nie umiałam grać, ale Chimchar bez problemów u mnie daje sobie radę.

--------------------
jrock - Sygnaturę możesz zmienić w Panelu kontrolnym.

+Quote Post

14 Stron V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Expand

Shoutbox

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 23 maj 2017 - 12:50
AntyGaming.com | j-music | j-rock