Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj ) Kanał IRC ·

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
Czy Misty powróci?
Qwest
post śro, 15 gru 2010 - 17:12
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Rare Candy: 3
Kontakt: ~ na pw ~

misty mogłaby powrocić na 2 odc jak znowu dadzą jakiś puchar w pokazach jak to bylo w sinnoh

Co do powrotu - zgodzę się, co do okoliczności - nie. Misty raczej nie zajmuje się "pokazami".

Jak już pisałam w "Nowych odcinkach", liczę na to, że będą kontynuować tradycję z Advanced i co jakiś czas będą pokazywać "speciale" poświęcone bohaterom, których już nie ma w serialu. Mam też nadzieję na odcinek w sadze "Best Wishes", w którym wszyscy główni bohaterowie serii spotkają się w jakimś miejscu (np. u Oaka). W Advanced było coś takiego, o ile mnie pamięć nie myli.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
mitsuki
post nie, 27 lut 2011 - 16:49
Post #42

Rare Candy: 0

Jeśli już wróci to pewnie na kilka odcinków.Ja osobiście bardzo bym chciała by wróciła biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
maxim śmierdzący...
post wto, 01 mar 2011 - 18:35
Post #43

Maxim na emeryturze
Rare Candy: 4

Wiecie, że na Serebii, Bulbagardenie itp. tego typu tematy są OD RAZU zamykane, a użytkownicy je założywszy - karani.

Zresztą, jakaś tam szycha od anime powiedziała, że dawne kobiety już nie wrócą do głównego składu. To tyczy się tak samo Misty, jak i May oraz Dawn.

Tak więc - nie, nie wróci. Nigdy.

Ten post został edytowany przez 寞心 (막심): wto, 01 mar 2011 - 18:36

--------------------

+Quote Post
mpriz
post wto, 01 mar 2011 - 23:47
Post #44

Niestety musze cię rozczarować ponieważ Dawn pojawia sie w nowej serii w odcinku "Dawn's new jurney!".

Co do Misty niestety nie sądzę żeby wróciła, pomimo mojej całej sympatii do niej..

--------------------

+Quote Post
Fiszu
post śro, 02 mar 2011 - 07:15
Post #45

I <3 music

Misty nie wróci, musi pilnować Gymu w Cerulean, gdyż jej siostry(jak było widać w odcinku, w którym Ash przybył do owego gymu) nie lubią walczyć. O ile Brocka mógł zastąpić jego brat, o tyle Misty nie ma zastępcy.
Pożegnajcie się z myślą, że rudowłosa będzie znowu wędrować z Ashem.

--------------------
PBF:
MG Messi
Team:
1. user posted image
Spheal Samiczka
Ataki: Wodna Broń, Śniegowy Proszek, Pchnięcie Ciałem, Kłębek, Lodowa Kula, Nurkowanie, Uderzenie Ciałem, Zamoczenie, Super Kieł, Atak Błotem, Atak Bąbelkami.

+Quote Post
Suisho Kasumi
post śro, 02 mar 2011 - 11:41
Post #46

Rare Candy: 1

Niestety musze cię rozczarować ponieważ Dawn pojawia sie w nowej serii w odcinku "Dawn's new jurney!".

Dowcip polega na tym że to był specjal, w dodatku najwyraźniej należący jeszcze do DP. Nie zdziwcie się, jeśli na DXD poleci jako przedostatni odcinek SLV - chodzą pogłoski w sieci, że przynajmniej niektóre kraje tak go właśnie dostały. W kazdym razie czołówka, tyłówka i eyecatchery są wyraźnie z DP. A że został wciśnięty w BW, to inna para kaloszy.

--------------------

Fundacja Igliwiak - chyba jedyna w Polsce organizacja specjalizująca się w pomocy jeżowatym. Obecnie ma pod opieką około 60 jeży, którymi z konieczności zajmuje się tylko jedna osoba, a sytuacja finansowa fundacji jest dramatyczna. Dalej, sonikomaniacy i pokemaniacy - możemy pomóc, jeśli każdy z nas przekaże choćby drobną sumkę na konto fundacji (numery kont tutaj), lub przynajmniej namówi do tego osoby które są w stanie to zrobić. Ku chwale Sonica i Shaymina!

Poszukuję osoby znającej dobrze japoński, do konsultacji przy fansubach. A także fana sportów motorowych (z naciskiem na F1 i jej podobne), do fansubu pewnego anime o tejże tematyce do konsultacji w sprawach słownictwa. Zgłoszenia przysyłać na PW.

+Quote Post
telperion
post pią, 04 mar 2011 - 00:27
Post #47

Misty już raczej nie powróci.
Jest liderką sali w Azurii i to koniec
W unowie na pewno się nie pojawi bo to za daleko
PS Na szczęście z Brocka też Zrezygnowali

--------------------
k-music - c-music - j-music - j-rock - j-pop Sygnature mozesz zmienic w panelu kontrolnym.

+Quote Post
Bistix
post śro, 14 wrz 2011 - 19:19
Post #48

Proszę Boga żebym się mylił, ale Misty na 99,(99)% nie wróci sad.gif sad.gif

--------------------
Sygnaturę możesz zmienić w Panelu kontrolnym.

+Quote Post
pokearo
post nie, 23 paź 2011 - 10:51
Post #49

Ja myślę ze Misty jeszcze się pojawi w jakimś odcinku. Może gdy Ash będzie walczył w turnieju Unova albo coś w tym stylu. A co do wypowiedzi telperion-a
to nie wiem co ci w Brocku przeszkadzało ja wolałem Brocka niż Denta. Dento wygląda jakoś tak sztucznie i jest to nieudana kopia Brocka.

--------------------
"Nie każde złoto jasno błyszczy
Nie każdy błądzi kto wędruje"

+Quote Post
Yunkers
post nie, 23 paź 2011 - 11:14
Post #50

Co ludzie widzą w tym Charizardzie?

Cilan kopią Brocka!? A to dobre. Może i pełnią taką samą funkcję, jednak charaktery są zupełnie inne. Brock może i w Indygo był fajny, ale po 4 seriach stał się nudny, przewidywalny i bez charakteru. Zepsuli go po prostu.
Jeśli chodzi o Misty to jedyną szansą na pojawienie się jej będzie telefon do niej lub specjal o niej. Nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego miałaby się pojawić w Unovie. A dlaczego wspomniałem o telefonie? W odcinku o Battle Subway Oak wołał do telefonu Traceya (chociaż się nie pojawił), więc jest szansa, że kiedyś wspomni o Misty.

--------------------
user posted image

+Quote Post
lukenuke1
post pon, 24 paź 2011 - 00:02
Post #51

Podejrzewam, że prędzej pojawi się jako przynęta na ryby lub w postaci krótkiego wspomnienia. No może przy okazji powrotu do rodzinnych stron bohatera. Na stały powrót już nie liczę, powód dla którego miałaby zostawić salę komuś innemu, to za duże wyzwanie dla twórców tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Twister
post pon, 24 paź 2011 - 16:13
Post #52

Stary Pokefan
Rare Candy: 7

QUOTE(Suisho Kasumi @ Mar 2 2011, 11:41 AM)
W kazdym razie czołówka, tyłówka i eyecatchery są wyraźnie z DP.
[right][snapback]416471[/snapback][/right]

Do tego cała oprawa graficzna jest taka jak w DP. Co daje przypuszczenia, że te dwa odcinki powstały jeszcze przed rozpoczęciem BW.

QUOTE(telperion @ Mar 4 2011, 12:27 AM)
Jest liderką sali w Azurii i to koniec.
[right][snapback]416908[/snapback][/right]

Nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś ją zastąpił. Wystarczy tylko tego kogoś wymyślić.

Szczerze mówiąc to nie wiem, czy chciałbym, żeby Misty pojawiła się w Unovie. W tej beznadziejnej oprawie graficznej? Pewnie skopaliby jej wygląd tak samo jak Ashowi.

+Quote Post
Anonim :D
post pon, 20 lut 2012 - 18:22
Post #53

Nie wiem czemu ale widziałem misty w sezonie 8 tu jest filmik jako dowód
http://www.youtube.com/watch?v=n9exZpDTTf8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=v0cdV7O4-uU&feature=related

szkoda że sezon 7,8,9 nie byle emitowany w polsce a tak przy okazji jak wam sie podoba pokemon biel i czern ??

Ten post został edytowany przez Anonim :D: pon, 20 lut 2012 - 18:30

--------------------
jrock - Sygnaturę możesz zmienić w Panelu kontrolnym.

+Quote Post
Topazu
post pon, 20 lut 2012 - 18:44
Post #54

Początkująca shipperka :)

Niby mogłaby wrócić np. na jakieś zawody poków wodnych czy coś, ale marne szanse, skoro Unova tak się odcina :/ Poza tym, prędzej można się spodziewać powrotu Dawn niż Misty. Misty wystąpiła gościnnie w AG, May w DP.
QUOTE(lukenuke1 @ Oct 23 2011, 10:02 PM)
Podejrzewam, że prędzej pojawi się jako przynęta na ryby lub w postaci krótkiego wspomnienia. No może przy okazji powrotu do rodzinnych stron bohatera. Na stały powrót już nie liczę, powód dla którego miałaby zostawić salę komuś innemu, to za duże wyzwanie dla twórców  tongue.gif
[right][snapback]458523[/snapback][/right]

Pewnie masz rację :)

--------------------
Im dłużej siedzę w necie, tym coraz bardziej zaczynam wierzyć, że ludzie dziwni są normalni, a normalni dziwni... :)

+Quote Post
Ertix
post pon, 20 lut 2012 - 22:10
Post #55

Kontakt: GG: 4620629

Skoro Unova się odcina to raczej nie widzę szans na powrót Dawn ;) poza tym radzilbym wam się raczej przyzwyczajać do Iris gdyż jest ona tak jakby odzwierciedleniem Misty i naprawdę pomiędzy obydwiema tymi postaciami nie widać aż takiej różnicy.

+Quote Post
lukenuke1
post pon, 20 lut 2012 - 22:36
Post #56

QUOTE(Topazu @ Feb 20 2012, 05:44 PM)
Niby mogłaby wrócić np. na jakieś zawody poków wodnych czy coś, ale marne szanse, skoro Unova tak się odcina :/ Poza tym, prędzej można się spodziewać powrotu Dawn niż Misty. Misty wystąpiła gościnnie w AG, May w DP.
Pewnie masz rację :)
[right][snapback]475641[/snapback][/right]

Taak. Było coś chyba w tym nowym sezonie o łowieniu rybek. Śmiało mogli tam wrzucić chociażby odwołanie do zamiłowania rudowłosej wędkowaniem.

QUOTE(Ertix @ Feb 20 2012, 09:10 PM)
Skoro Unova się odcina to raczej nie widzę szans na powrót Dawn ;) poza tym radzilbym wam się raczej przyzwyczajać do Iris gdyż jest ona tak jakby odzwierciedleniem Misty i naprawdę pomiędzy obydwiema tymi postaciami nie widać aż takiej różnicy.
[right][snapback]475723[/snapback][/right]

Dzięki za rady ale nie skorzystam. Dla prawdziwego fana jednej z nich, między tymi dwiema odmiennymi bohaterkami zawsze będzie nieskończenie wiele różnic.

--------------------

+Quote Post
Qwest
post pon, 20 lut 2012 - 23:46
Post #57

Rare Candy: 3
Kontakt: ~ na pw ~

Anonim :D, akurat to nie jest dla nikogo, kto jest na bieżąco z pokemonami, wielką niespodzianką. Misty pojawiła się w Advanced, co rzeczą dziwną wcale nie jest (biorąc pod uwagę pojawienie się May w D/P).

Lukenuke1, nawet nie zwracaj uwagi na ten stek bzdur. Ertix zawarł w swoich postach tyle bajkopisartwa, że spokojnie można je wydawać w tomach, jako poradnik dla polskich polityków smile.gif

Co do tematu, to nawet ja - wielka pokeshipperka i fanka I serii - powoli zaczynam już tracić nadzieję. Nie dlatego, że zaczęło się (phehehehehe) "Pokemon 2" czy jakaś inna bzdura, ale przez wzgląd na fakt, że twórcy w tak zwanych "odrębnych seriach" raczej do starych postaci nie wracają. Zresztą, nawet nie wiem, czy obecne anime sprostałoby ciężarowi, jaką z pewnością jest poprowadzenie takiej postaci jak Misty (czyli mówiąc prościej - nie spieprzyliby jej).

Z drugiej strony jednak, twórcy mają tendencję do przypominania sobie fotograficznych faktów w najmniej spodziewanych momentach (vide ewolucja Cyndka Sato w D/P), więc cień nadziei zawsze pozostaje.

Co nie zmienia faktu, że realia podpowiadają nam, że prędzej możemy spodziewać się powrotu tej pokraki - Dawn - niż Misty, niestety ;|

--------------------

+Quote Post
Za ten post uzytkownik otrzymal Rare Candy od:
Crazypawlak
post czw, 07 mar 2013 - 12:34
Post #58

Kontakt: 6822135 GG, Ostatnio bardzo żadko uzywane

Fajnie jakby Misty wróciła na dłużej, na sezon, dwa. Jak wypowiadałem sie w innym temacie fajnie byłoby widzieć trójącik Asha z dwoma kobitkami (odwrotne proporcje niz dotychczas)

Ale z tego co mi sie wydaje to mozemy co najwyzej liczyć na epizody z nią ;)

--------------------
user posted image

+Quote Post
Amonin1
post pią, 17 lut 2017 - 08:49
Post #59

Rare Candy: 1
Kontakt: GG

Niestety muszę rozczarować siebie i innych fanów misty. Sam bardzo lubię misty i ciągle szukam dowodów na to że ona wróci ale niestety ona już nie powróci. Wszystkie dowody o niej zostały zakopane. Moim zdaniem już nigdy ją nie zobaczymy w anime tutaj odnosze się do serii YZ i XYZ w tych seriach mamy wszystko wyjaśnione że misty nie powróci ja sam nie oglądałem tych odcinków ani żadnego odcinka tam gdzie nie było misty. Ale trzeba się policzyć z prawdą smutną prawdą dla niektórych misty nie powróci. Teraz jest wypas na Serene kiedy pocałowała asha. Po prostu sama opowieść asha dobiega końca jakby autorzy mieli kiedyś przywrócić misty to już na ostatnią serie... ale to nie jest pewne wiadomo że misty mogliśmy spotkać w regionie Hoenn ale to było już żałosne nadal nie zaspokoili fanów. Więc misty umarła nigdy ją nie zobaczymy w anime... ten temat też umarł tak samo jak wszystkie inne tematy możemy tylko czekać na oficjalną ostatnią serie pokemonów... i wątpie żebyśmy spotkali misty. Niestety co do tematu misty nie wróci bardzo to dla mnie smutna prawda... i nie mogłem się z nią pogodzić... więc ja tylko tyle w temacie żegnajcie... może kiedyś jeszcze ktoś się wypowie.

[*]

+Quote Post
Za ten post uzytkownik otrzymal Rare Candy od:
Kultowy Kocur
post wto, 21 mar 2017 - 16:34
Post #60

Już nie taki kultowy
Rare Candy: 19

Misty wróć sad.gif

--------------------

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Expand

Shoutbox

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 30 maj 2017 - 13:11
AntyGaming.com | j-music | j-rock